Načítavam
English version
Vstup pre registrovaných

Registrácia
Novinky na e-mail

Ak chceš počuť spev svojej duše, obklop sa mlčaním.
(Arturo Graf)

Viac výrokov

bhikkhu Vinite 2017

Vedie: bhikkhu Vinita
Termín: 16. 06. 2017 - 21. 06. 2017
Prihlasovať sa môžete:   od 07. 03. 2017   do 11. 06. 2017

Sme radi, že máme možnosť zorganizovať prvý meditačný ústup bhikkhu Viniteho na Slovensku. Bhikkhu Vinnithe je plne ordinovaný mních, s jemným prístupom a láskavým srdcom.

Tým, že kurz je krátky, je vhodný pre ľudí, ktorí si chcú „pričuchnúť“ k  meditácii alebo sa s ňou lepšie oboznámiť. Tí meditujúci, ktorí sa zúčastnili kurzu s bhante Pemasirim, sa môžu prihlásiť aj na tento kurz a bez prerušenia pokračovať v meditácií.

Režim kurzu sa bude aktualizovať. Dodržiava sa  ušľachtilé mlčanie a 5 alebo 8 etických predsavzatí. Večer bude výklad Dhammy s priestorom na otázky a odpovede. Počas kurzu bude mať každý meditujúci osobný rozhovor s bhikkhu Vinithem, kde podáva stručnú správu o tom, ako uplatňuje meditačné rady a pokyny.

Strava

Na kurze je podávaná vegetariánska strava 2x denne (raňajky, obed). Ľahkú večeru je možné si objednať za príplatok 2€ na deň. Pre tých, ktorí trpia alergiou na isté zložky jedla je podávaná bezlepkovo-bezlaktózová strava. O vašej alergii nás prosím informujte v prihláške. V prípade špeciálnych požiadaviek na stravu ohlásených priamo v centre si vyhradzujeme právo Vám nevyhovieť.

Ubytovanie

Ubytovanie je v hlavnej budove, v jednej izbe sú 2 až 3 účastníci. Obmedzený počet izieb (resp. chatiek) bude poskytnutý záujemcom o ubytovanie osamote, za príplatok 5 € na noc.

Príspevok

Záloha na tento kurz je stanovená vo výške 50 . Je možnosť prihlásiť sa len na celú dĺžku kurzu. Táto suma zahŕňa ubytovanie a 2x denne stravu.

 

 

 

obsadenosť izby

1 noc

5 nocí

1 osoba na izbe

30€

150 €

2 osoby na izbe

25€

125 €

3 osoby na izbe

20€

100 €


Základná sadzba je pri obsadenosti 2 osoby na izbe. Len pri plnej obsadenosti kapacity budovy sa začnú obsadzovať izby po 3 osoby, a len v prípade dostatočnej voľnej kapacity sa budú poskytovať aj izby pre obsadenosť jedna osoba na izbe. Svoje ubytovacie preferencie prosím vyznačte v prihláške na príslušný kurz. Organizátori si však vyhradzujú právo zmeny.

Tí z vás, ktorí ste sa úspešne prihlásili, uhraďte prosím zálohové platby čo najskôr, aby ste neboli vyradení a nedošlo tým k zbytočným komplikáciám. Sledujte svoje mailové schránky, keď vám budú chodiť informácie o poplatkoch, splatnosti rezervácie, prípadne o preradení na čakaciu listinu.

Taktiež  platbe nezabudnite priradiť variabilný symbol (číslo registrácie) aby sme vedeli priradiť Vašu platbu.

 

STORNO PODMIENKY:

Po potvrdení rezervácie sa záloha za kurz hradí podľa inštrukcii v rezervačnom emaily.

Potvrdením rezervácie súhlasíte s dole uvedenými storno podmienkami a zaväzujete sa dodržiavať ubytovací poriadok a program kurzu.

1. Deň nástupu na pobyt sa hradí vopred dohodnutá suma (viď cenník kurzov) v hotovosti za ubytovanie, platba kartou nie je možná.

2. Zrušenie pobytu 30 dní a viac pred nástupom na kurz je vrátená záloha v 90% z výšky zálohy.

3. Zrušenie pobytu menej ako 30 dní pred nástupom na kurz je vrátená záloha v 50% výšky zálohy.

4. Zrušenie pobytu menej ako 10 dní pred začiatkom kurzu sa záloha považuje za storno poplatok a nevracia sa v plnej výške.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Vložte e-mail, ak chcete dostať avízo o začiatku prihlasovania na tento kurz


Stav naplnenosti jednotlivých dní/častí kurzu

16. 06. 2017 - 21. 06. 2017
kapacita: 25 rezervované: 20 z toho záväzne rezervované: 18, na čakačke: 0
Pre iné