Načítavam

MC Brigitte

Vedie: mae chi Brigitte
Termín: 13. 11. 2020 - 27. 11. 2020
Prihlasovať sa môžete:   od 01. 12. 2019   do 09. 11. 2020

MC Brigitte nepríde.  Môžete prísť na samozásed.  Každý  medituje sám na izbe a dodržiava epidemiologické opatrenie R-O-R.  Na osobné interview vám bude k dispozícií Roman Miesler.  Príde cez deň na 2-3 hodiny do centra, podľa toho koľkí sa zapíšete na interview. A možno na pár dní príde aj Hannes Huber, ale to ešte nie je isté. 

15-dňový kurz satipatthana-vipassaná, ktorý bude prebiehať od piatka 13. Novembra do piatka 27. Novembra. Všetci meditujúci musia prísť prvý deň do 17:30, aby kurz mohol začať úvodnými inštrukciami, ktoré búdú o 18:00. Môžete sa prihlásiť na dve verzie pobytu a to na 10 dní ( od 13. do 22. 11.) alebo na celých 15 dní. Iná dĺžka pobytu nie je možná.

STRAVA

Na kurze je podávaná vegetariánska strava 2x denne (raňajky, obed). Nakoľko sa v centre dodržiava osem predsavzatí, na večeru sa podáva len čaj, syr alebo čokoláda na osvieženie. Pre tých, ktorí trpia alergiou na isté zložky jedla, je podávaná bezlepková alebo bezlaktózová strava. O vašej alergii nás, prosím, informujte v prihláške. V prípade špeciálnych požiadaviek na stravu ohlásených až priamo v centre, Vám nebudeme vedieť vyhovieť zo zásobovacích príčin.

UBYTOVANIE

Ubytovanie je v hlavnej budove, v jednej izbe sú 2 až 3 účastníci. V letných mesiacoch poskytujeme ubytovanie aj v spodných chatkách (Kuti). V prípade dostatočne voľnej kapacity centra je možné sólo ubytovanie za minimálnu sumu 37€ na deň. Pri vypĺňaní prihlasovacieho formulára môžete indikovať váš záujem o sólo ubytovanie. Organizátori si však vyhradzujú právo zmeny v prípade, že bude o kurz veľký záujem.

PROGRAM

Presný harmonogram je ako zvyčajne -meditácie celý deň! Kurz začína v piatok 13.11. večerou o 18:00 a končí v piatok 27.11 ranajkami. Kurz bude vipassanový, ak bhante učiteľ usúdi, že sú potrebné aj krátke, riadené 10-15 min. meditácie láskavosti (mettá), zaradí ich do programu. 

 

ODPORÚČANÝ PRÍSPEVOK

Záloha za tento kurz je stanovená vo výške 162€.

Príspevok

1 noc

10 dní

15 dní

Minimálny

18

 162  252

Odporúčaný

30€

270€

420€

Darcovský

40€

360€

560€

 

Viac o našich odporúčaných cenách za kurzy sa dočítate tu

Dánu centru, resp. doplatok voči odporúčanej cene je možné darovať v hotovosti, po príchode do centra. Odporúčané príspevky za kurz zahŕňajú réžiu centra a cestovné náklady učiteľa a jeho asistentov. Nie je v nich zahrnutá Dána pre učiteľa, preto prispejte učiteľovi primeraným darom.

Podľa starobylej buddhistickej tradície sa podávanie Buddhovho učenia nedá vyjadriť žiadnymi hmotnými darmi a odmena učiteľovi sa skutočne skladá len z dobrovoľných finančných príspevkov, ktoré meditujúci vložia do dánovej krabičky na konci kurzu.

 

Po prihlásení na kurz, Vám najprv príde e-mail o dočasnej rezervácii. Až keď Vám potvrdíme prihlásenie, dostanete druhý email s platobnými inštrukciami. Uhraďte, prosím, zálohové platby čo najskôr, aby ste na to neskôr nepozabudli. Po uhradení zálohy, Vám príde tretí email a miesto na kurze máte tak záväzne rezervované.

V platbe nezabudnite zadať variabilný symbol (číslo registrácie), aby sme vedeli priradiť Vašu platbu.

V prípade, že budete musieť zrušiť účasť na kurze, pozrite si storno podmienky.

Približne  jeden týždeň pred začiatkom kurzu Vám zašleme pokyny so všetkými potrebnými informáciami (ako sa na Javorie dostať, čo si so sebou priniesť, denný rozvrh) a kontaktmi (e-mail, telefónne čísla), ktoré si, prosím, vezmite so sebou, aby ste nás mohli kontaktovať v prípade nepredvídaných okolností, ktoré môžu nastať cestou.

 

Tešíme sa na Vašu účasť.

 

prihlásiť sa

Vložte e-mail, ak chcete dostať avízo o začiatku prihlasovania na tento kurz


Stav naplnenosti jednotlivých dní/častí kurzu

na celý kurz - prihlasovanie pozastavené
kapacita: 23 rezervované: 23 z toho záväzne rezervované: 6, na čakačke: 0
13.11.2020 - 22.11.2020 - prihlasovanie na kurz/časť kurzu bolo zastavené, môžete sa však prihlásiť na čakačku  (info)
kapacita: 3 rezervované: 3 z toho záväzne rezervované: 2, na čakačke: 0
Plánované kurzy

„Cez očistené dvere vnímania by sme videli všetko také, aké to je - nekonečné.“

(William Blake)

Kurz zo Šimonom Grimmichom

03.11.2020 - 10.11.2020Vedie: Šimon Grimmichrezervovať

Silvester s Mayou

27.12.2020 - 01.01.2021Vedie: Maya Novákovárezervovať
ďalšie kurzy

Ako vyzerá meditačný zásed na Javorí

Meditačný zásed na Javorí optikou nášho účastníka. Takto to cítil Martin Lajprík.