Načítavam

Dhamma tábor s ctihodnou Visuddhi

Vedie: Ctihodná Visuddhi
Termín: 02. 07. 2020 - 05. 07. 2020
Prihlasovať sa môžete:   od 01. 12. 2019   do 26. 06. 2020

Naskytla sa nám možnosť spolupracovať so Ctihodnou Vissudhi z Karuna Seveny v Prostejove a spolu s ňou sme vymysleli Dhamma tábor pre deti. Pokiaľ máte chuť stráviť váš čas s deťmi v prostredí meditačného centra teraz máte možnosť.

Celková koncepcia tohto nultého ročníka je do určitej miery daná programom Ctihodnej. Radi by sme to však spravili spôsobom, že aj vy sa aktívne zapojíte do tvorby programu aby vám tábor čo najviac padol na úžitok. Môžete nám napísať ako by ste si tento predĺžený víkend predstavovali. Ako by ste chceli využiť možnosť meditovať, keď sa vám niekto postará o deti. Rozpis na jednotlivé dni je zatiaľ iba orientačná ukážka ako by to mohlo vyzerať. Ak by k takýmto návrhom vopred nedošlo, tak je tu samozrejme možnosť diskutovať na začiatku tábora s konkrétnymi rodičmi, ktorí na tábor prídu a dohodnúť si denný rozvrh.  

 

Je to tábor pre deti od 7 do 12 rokov. Ctihodná bude deti učiť Buddhovu Dhammu. Počas aktivít detí so ctihodnou Vissudhi, si rodičia môžu zameditovať. Prípadne sa dá spraviť aj určitý systém rotovania pri staraní sa o deti počas voľných chvíľ a ostaní rodičia môžu meditovať.

viac informácií čoskoro

Chcem dostať avízo o začiatku prihlasovania.

Vložte e-mail, ak chcete dostať avízo o začiatku prihlasovania na tento kurz


Plánované kurzy

„Keď sa zadívame hlboko do srdca kvetiny, uvidíme mraky, slnko, kamene, čas, zem, celý vesmír a všetko v ňom. Bez mrakov by nebol dážď a bez dažďa by neboli kvetiny.“

(Thich Nhat Hanh)

Ako vyzerá meditačný zásed na Javorí

Meditačný zásed na Javorí optikou nášho účastníka. Takto to cítil Martin Lajprík.