Načítavam

KVET 3 Čistenie podvedomia

Vedie: Eva Ďurišová
Termín: 03. 06. 2022 - 06. 06. 2022
Prihlasovať sa môžete:   od 03. 01. 2022   do 03. 06. 2022

Centrum Javorie organizuje rôzne typy kurzov. Naším hlavným zámerom je umožňovať vám praktikovať meditáciu satipathána- vipassana v podaní kvalitných učiteľov. Toto sú v našom ponímaní meditačné kurzy. Našu ponuku rozširujeme aj o samozásedy, čiže meditačné ústranie bez učiteľa.  Do tretice pridávame aj tzv. inšpiratívne kurzy, ktoré môžu prispieť k rozvoju vašej osobnosti, avšak nevedú k úplnému vykoreneniu troch nečistôt (kilesá). Viac sa dočítate tu.


Toto je externý kurz, ktorý organizuje Eva Ďurišová u nás. Viac informácií sa dozviete na evadurisova@kvantovetvorenie.sk


KVET 3 Čistenie podvedomia (LEN pre absolventov kurzu KVET 2.)

Na 3-dňovom pobytovom transformačnom kurze v prírode sa naučíte metódu, ktorá  vám pomôže pracovať s výzvami, s ktorými sa stretávate vo svojom živote. 

Pracujeme na čistení podvedomých programov a blokov vo dvojiciach. Liečime vzťahy s rodičmi, starými rodičmi, autoritami, učiteľmi, 

súrodencami, partnermi, deťmi, sami so sebou, priateľmi, kolegami, šéfmi, susedmi. Akonáhle sa oslobodíte od okov minulosti, uvidíte možnosti, 

ktoré ste dovtedy nikdy nevideli.

  Lektor: Eva Ďurišová, autorka a lektorka kurzov 

Kvantového tvorenia, psychosomatiky a spirituality, ktorá intenzívne pracuje so svojimi klientami od roku 2012. email: evadurisova@kvantovetvorenie.sk

PRIHLÁSENIE

Prihlásiť sa dá len na celý kurz. Všetci účastníci musia prísť prvý deň kurzu. Prihlásenie na hore uvedenom emaily. 

PROGRAM

Kurz začína v prvý deň  o 17:30 ľahkou večerou. Končí sa posledný deň obedom. Príchod do centra je možný od 14:00. Všetci účastníci musia prísť prvý deň kurzu najneskôr do 17:00. Po večeri nasleduje príhovor organizátorov a okolo 18:00 začína kurz. Od nasledujúceho rána platí denný program daný učiteľom.


STRAVA

Na kurze je podávaná vegetariánska strava 3x denne. Pre tých, ktorí trpia alergiou na isté zložky jedla, je podávaná bezlepková alebo bezlaktózová strava. O vašej alergii nás, prosím informujte dopredu. V prípade špeciálnych požiadaviek na stravu ohlásených až priamo v centre, vám nebudeme vedieť vyhovieť zo zásobovacích príčin.

UBYTOVANIE

Ubytovanie je v hlavnej budove, v jednej izbe sú 2 až 3 účastníci. V letných mesiacoch poskytujeme ubytovanie aj v spodných chatkách (Kuti). V prípade dostatočnej kapacity centra je možné sólo ubytovanie za sumu 60 € na deň. Pri vypĺňaní prihlasovacieho formulára môžete indikovať Váš záujem o sólo ubytovanie. Organizátori si však vyhradzujú právo zmeny v prípade, že bude o kurz veľký záujem.

KARMAJÓGA

Čiže dobrovolná výpomoc centru. Približne 15 až 60 min. denne, každý účastník kurzu. Na nástenke bude vypísaný výber pracovných úloh, z ktorých si jednu môžete zvoliť, napríklad pomoc v kuchyni, upratovanie spoločných priestorov, upratovanie v jedálni, staranie sa o kvety, hrabanie sena a iné práce na pozemku podľa aktuálnej potreby. Prostredníctvom Karmajógy sa učíme ako vniesť ducha bdelosti do bežných činností nášho života. Pracovná meditácia tiež podporuje komunitu a zaisťuje hladký priebeh kurzu ako aj chod centra. Všetky práce sú dobrovolné. Nemusíte sa ich zúčastnovať, avšak vaša pomoc nás poteší a veľmi nám pomôže. 

 
Na záver kurzu, pred odchodom, je každý povinný upratať svoju izbu/chatku a pomôcť aj so spoločnými priestormi (chodby, jedáleň, wc a podobne). Informácie dostanete pri príchode. Aj počas karmajógy sa dodržuje ušľachtilé mlčanie a všímavosť. 

EPIDEMIOLOGICKÉ OPATRENIA

Meditačné centrum Javorie dodržiava aktuálne epidemiologické nariadenia vlády SR a ÚVZSR. Aktuálne a presné znenie opatrení pre konkrétny kurz dostanete v pokynoch pred kurzom.  

V prípade epidemiologických opatrení vás budeme informovať o aktuálnych podmienkach za akých sa kurz bude môcť zrealizovať. Môže sa stať, že sa zmení maximálny dovolený počet prihlásených alebo môže byť aj celý kurz zrušený. 

Tešíme sa na Vás.

 

Vložte e-mail, ak chcete dostať avízo o začiatku prihlasovania na tento kurz


Plánované kurzy

„Pokoj je, keď nezáleží na tom ako plynie čas.“

(Maria Schell)

KVET 3 Čistenie podvedomia

03.06.2022 - 06.06.2022Vedie: Eva Ďurišovárezervovať

KVET 4 Zamiluj sa do života

18.06.2022 - 24.06.2022Vedie: Eva Ďurišovárezervovať

25.06.2022 - 04.07.2022Vedie: Siarezervovať
ďalšie kurzy

Ako vyzerá meditačný zásed na Javorí

Meditačný zásed na Javorí optikou nášho účastníka. Takto to cítil Martin Lajprík.