Načítavam

Cenník ubytovania

Meditačný zásed

Základná sadzba je pri obsadenosti 2 osoby na izbe  je 30€ za osobu na noc. Táto suma zahŕňa ubytovanie a stravu. Učenie je zadarmo.  

Cena jednotlivých kurzov sa stanovuje individuálne, viac informácií nájdete pri jednotlivých kurzoch.

Podľa záujmu o kurz vieme ponúknuť finančne zvýhodnené ubytovanie v izbe pre viac ako 2 osoby, prípadne vieme poskytnúť aj ubytovanie osamote. Avšak len pri plnej obsadenosti kapacity budovy sa začnú obsadzovať izby po 3 osoby, a len v prípade dostatočne voľnej kapacity sa budú poskytovať aj izby pre obsadenosť jedna osoba na izbe. Pri vypĺňaní rezervačného formulára môžete označiť svoje ubytovacie preferencie (ubytovanie o samote alebo ubytovanie v izbe pre viac ako 2 osoby). Organizátori si však vyhradzujú právo zmeny v prípade, ak bude kurz málo naplnený alebo naopak bude oň veľký záujem. V lete sa pri plne obsadených kurzoch ako sólo ubytovanie poskytujú samostatné chatky so spoločným sociálnym zariadením. V zime sa sólo ubytovanie poskytuje len pri veľmi nízkej obsadenosti.

Samozásed

Pre samostatné meditačné ústranie poskytujeme cenu 10 € za osobu na noc („kuti“ a hlavná budova), prípadne 15€ za osobu a noc (chatka s kúpeľňou a kuchynkou).

Prenájom

Informácie ohľadom cien pri prenájme centra získate na info@javorie.com. Ceny sa stanovujú individuálne podľa Vašich požiadaviek. Aktuálny cenník prenájmu si môžete stiahnuť tu:

 

Plánované kurzy

„A ticho prichádza ako liečivý obklad, aby zahojilo údery hluku.“

(O.W.Holmes)

14.09.2018 - 23.09.2018Vedie: Maya Novákovárezervovať
ďalšie kurzy