Načítavam

Prenájom Priestorov

ČO PONÚKAME

Ponúkame odpojenie sa od internetu, televízie a ruchu mesta. Krásnu panenskú prírodu pohoria Javorie, ktoré nie je objavené masovým turizmom. Okolitá lokalita (Horný Tisovník, Ábelová) je skôr známa vďaka projektu Čierne diery. Namiesto bazénu  ponúkame svieži horský potok, namiesto klímy zase čistý horský vzduch, namiesto ruchu mesta spev vtákov a šumenie lesa.

K dispozícii máme dve haly na meditáciu, školenia a jógu, s kapacitou 2x20 osôb, priestrannú jedáleň s výhľadom do doliny,  podsedáky a deky na meditáciu, flipchart na prezentáciu projektov, projektor, zvukové nahrávacie zariadenie, ozvučenie.   V okolí centra je možnosť turistiky, pozorovanie prírody, horskej a cestnej cyklistiky (vlastný bicykel podmienkou), ponúkame ohnisko s nachytaným drevom za príplatok 10€ na večer.  


UBYTOVANIE

Hlavná budova má 10 dvojlôžkových izieb s možnosťou prístelku. Jednu izbu pre 4 osoby, ktorá nie je vybavená vlastným WC a sprchou a jednu izbu pre samostatne ubytovaného s WC a sprchou. Celkovo má hlavná budova kapacitu 25 osôb.

V areáli, neďaleko hlavnej budovy, sa nachádzajú chatky vyššieho štandardu pre 2-4 osoby. Používame ich celoročne na ubytovanie vedúceho/lektora alebo individuálne ústranie.

Pre menej náročných sú k dispozícii malé chatky pre 1 osobu. Tieto chatky je možné použiť len v letnej sezóne (polovica mája - polovica septembra). Chatky majú spoločné sociálne zariadenie v blízkosti.

Fotogaléria priestorov https://www.javorie.com/stranka/ubytovanie


STRAVA

Ponúkame kvalitnú vegetariánsku stravu, uvarenú z čerstvej zeleniny. Spolupracujeme s bezobalovým obchodom www.bezodpadu.sk, odkiaľ odoberáme prevažne lokálne suroviny. Pri varení myslíme na Vaše zdravie, ako aj na našu planétu. K dispozícii je samoobslužný kútik, kde si účastníci môžu kedykoľvek v priebehu dňa nachystať čaj, kávu alebo iný nápoj.

Ak nás dopredu informujete o prípadných alergiách na niektoré suroviny, vieme pripraviť bezlepkové aj bezlaktózové porcie.

Raňajky – jeden deň nátierka s chlebom, ďalší deň kaša. Každé ráno bude k dispozícii aj chlieb s maslom, džemom či cornflakes s mliekom.

Obed - polievka a hlavné jedlo.

Večera-  v podobe ľahkého hlavného jedla, prípadne hustej polievky.


DOPRAVA

Doprava do centra je individuálna. Možnosť hromadnej dopravy do najbližšej obce Stará Huta. Po dohode vieme zaobstarať odvoz účastníkov zo zastávky z dohodnutého autobusového spojenia do centra. Za príspevok 1€ na osobu.


CENNÍK

1-3 nocí                45 € osoba/noc

4-7 nocí                43 € osoba/noc

8-14 nocí             41 € osoba/noc

15 a viac nocí     39 € osoba/noc


V cene je zahrnutá plná penzia (raňajky, obed, večera, káva, čaj).

Štandartne sú ubytované dve osoby na izbe. V prípade, ak máte záujem o sólo ubytovanie zaškrtnite túto preferenciu pri registrácii. K sólo ubytovaniu sa vieme vyjadriť až keď sa uzavrie prihlasovanie. Dovtedy nedávame nikomu garanciu sólo izby. Cena sa navyšuje o 10€/noc.


PODMIENKY REZERVÁCIE

Termín je záväzne rezervovaný až po uhradení zálohy za rezerváciu, vo výške fix 500€. Zálohu treba uhradiť do 14 dní od predbežnej rezervácie, na základe vystavenej zálohovej faktúry. Po uskutočnení akcie je výška zálohy odpočítaná od celkovej sumy.

Podmienkou uskutočnenia akcie je minimálne 15 ubytovaných osôb.  V prípade, že ste toľko osôb na akciu nezohnali, je možnosť doplatiť cenu prenájmu a akciu uskutočniť.


 

STORNO PODMIENKY

Viac ako 5 mesiacov pred termínom začiatku akcie  

20€

5-3 mesiace pred termínom začiatku akcie

50% zo zálohy

3-1 mesiac  pred termínom začiatku akcie

80% zálohy

30 dní -7 dní pred termínom začiatku akcie                 

90% zálohy

Menej ako 7 dní pred termínom začiatku akcie

100% zálohy

 


 

Pre voľný termín si pozrite náš kalendár akcíí Javorie - prenájom priestorov

Plánované kurzy

„Kiež sa vám dostane požehnania, kiež vás ochraňujú všetci dévovia! Silou všetkých buddhov kiež ste vždy v bezpečí.“

(Sumangala gáthá)

Ako vyzerá meditačný zásed na Javorí

Meditačný zásed na Javorí optikou nášho účastníka. Takto to cítil Martin Lajprík.